تحلیل تکنیکال مرقام | ایران ارقام

89
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال مرقام | ایران ارقامReviewed by سایت تحلیلها on Dec 26Rating: 4.0تحلیل تکنیکال مرقام | ایران ارقامتحلیل تکنیکال مرقام | ایران ارقام

تحلیل تکنیکال مرقام | ایران ارقام

با توجه به ساختار نمودار در تایم روزانه مرقام، از محدوده 2430 ریال در اواسط بهمن 93 قیمت وارد فاز اصلاحی شد که تراز حمایتی 1840 ریال در سه مرحله مانع از افت بیشتر قیمت شد. پس از برخورد دوم قیمت به سطح حمایتی مورد اشاره ، از تاریخ 24 خرداد تا 24 تیر ماه سال جاری ، شاهد یک جهش قیمتی از محدوده 1840 ریال تا 2700 ریال بودیم که بازدهی 45 درصدی را برای سرمایه گذاران خود در مدت 1 ماه به ارمغان آورد که با توجه به رکود بازار در ماههای اخیر، در نوع خود قابل توجه می‌باشد. در حال حاضر مجدداً با برخورد قیمت به سطح حمایتی 1840 ریال، با اقبال خریداران شاهد برگشت قیمت از این محدوده هستیم. در ادامه چنانچه سطح مقاومتی 2150 ریال پر قدرت شکسته شود، عملاً سیگنال خرید صادر خواهد شد و سرمایه گذاران می‌توانند با فتح این قله، اقدام به خرید با تارگت 2600 و 3000 ریال نمایند. حد ضرر این تحلیل شکست احتمالی تراز حمایتی 1840 ریال خواهد بود که در صورت شکست این محدوده می‌توان اقدام به فروش و خروج نمود.

نتیجه‌گیری: با شکسته شدن سطح مقاومتی 2150 ریال، می‌توان اقدام به خرید نمود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال مرقام | ایران ارقام

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن