تحلیل تکنیکال مفاخر | توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی

41
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال مفاخر | توسعه فناوری اطلاعات خوارزمیReviewed by سایت تحلیلها on Nov 1Rating: 5.0تحلیل تکنیکال مفاخر | توسعه فناوری اطلاعات خوارزمیتحلیل تکنیکال مفاخر | توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی

تحلیل تکنیکال مفاخر

تحلیل تکنیکال مفاخر | توسعه فناوری اطلاعات خوارزمیسهم به مدت چند ماه است که در یک مستطیل مسطح بلند مدت در حال نوسان است و برای چندمین بار به سمت محدوده 440 تومان حرکت کرده است.همچنین سهم در یک کانال صعودی کوتاه مدت نیز قرار دارد.در صورت شکست سقف 440 تومان میتوان اهداف خوبی برای سهم متصور بود.
اسلاتورstochast در محدوده مرز30 و مبلغ 400 تومان سیگنال ورود به سهم را نشان داد و روند صعودی به خود گرفته است. در اسیلاتور MACD نیز شاهد رشد ارتفاع میله ها هستیم و به نظر میرسد از خط میانگین خود به سمت بالا عبور کنند. در مجموع به سهماداران توصیه میشود که در محدوده ذکر شده جانب احتیاط را رعایت و از حد سود و زیان شناور استفاده کنند.

نقاط حمایت: 390 – 370 – 335 تومان
نقاط مقاومت: 440 – 480 – 550 تومان


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری ارگ هومن
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن