تحلیل تکنیکال ملی صنایع مس ایران (فملی)

146
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ملی صنایع مس ایران (فملی)Reviewed by شقایق فرهادی پور on Sep 28Rating:

تحلیل تکنیکال ملی صنایع مس ایران (فملی) تصویر تحلیل تکنیکال ملی صنایع مس ایران (فملی)

صنایع ملی مس بعد از آخرین مجمع عمومی خود با ریزش بی سابقه ای روبرو شد بطوریکه تا قیمت 1172 ریال نیز پایین آمد.همانطور که در نمودار مشاهده میشود در این نرخ کف دوقلو تشکیل شده که احتمال بازگشت سهم را میتوان متصور بود .
البته نمودار سهم هم در شمارش امواج الیوت در موج 4نزولی میباشد که احتمال صعود کوتاه مدت را تا مقاومتهای 1320ریال (و در حالت خوشبینانه تا 1400 ریال) قوت میبخشد.البته با توجه به همین شمارش باید منتظر شروع موج 5نزولی نیز بود که با توجه به منطقه حمایتی بسیار قوی سهم (1040-1100 ریال) در صورت نزول احتمالی سهم بعلت کاهش قیمت جهانی مس این محدوده قیمتی برای ورود سهام داران ریسک گریز مناسب بنظر میاید و میتوان به اتمام روند نزولی در این قیمتها خوشبین بود.
در روزهای پیش رو در صورت شکسته شدن مقاومت 1400 ریال  تغییر روند کلی برای سهم بوجود می آید که این امر مستلزم ورود نقدینگی جدید میباشد.باید دید بلوک سنگین 435میلیونی که در معاملات امروز بین حقوقیها جابجا شد در این راستاست یا فقط برای مثبت شدن شاخص انجام شد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن