تحلیل تکنیکال نماد اخابر

463
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال نماد اخابرReviewed by فرهاد بهلولی on Sep 18Rating:

با درود فراوان

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

همانطور که در تصویر زیر مشاهد می فرمایید ، با توجه به اینکه ظاهرا نماد اخابر در پایان موج چهارم الیوت قرار دارد و آماده ورود به یک رالی صعودی وتشکیل موج پنج الیوت می باشد .

در قیمت 2550  با حد ضرر 2250 وارد معامله خرید خواهیم شد و با استفاده از یک مدیریت سرمایه صحیح به ترتیب هدفهای 2700 ، 3000 و درنهایت 3200 را دنبال خواهیم نمود .

ضمنا می توان با ریسک بیشتر و دریک بازه زمانی بیشتر هدف 3500 را برای این سهم در نظر داشت .

 

پیروز باشید

FARHAD FX 

برای نمایش تصویر در ابعاد بزرگتر کلیک کنید

bashgah-banner nokhbegan-start

7 نظرها

  1. بنظز من از ابتدای ورود مخابرات به بورس اصلاح قیمت سهم تمام نشده و اخابر هنوز در فاز اصلاحی میباشد و آنچه را که شما بعنوان موج 3 در نظر گرفته اید در واقع موج B از موج اصلاحی در تایم فریم هفتگی میباشد و موج کاهشی اخیر میتواند یک 5 موجی از اولین بخش از یک موج کاهشی باشد که در حال حاضر موج 3 آن خاتمه یافته و موج 4 آن شروع شده ، نتیجه اینکه موج 4 مذکور احتمالا ً تا 260 تومان افزایش مییابد و سپس موج 5 نزولی شروع میشود که در یک جائی بین 212 الی 180 تومان خاتمه مییابد.

    • ضمن تشکر از شما بابت تحلیلی که ارایه فرمودید ، باید به عرضتون برسونم همونطور که میدونید در بازارها قطعیت وجود ندارد و تحلیل ارایه شده از سوی بنده نظر شخصی بنده نسبت به این سهم است . لذا با توجه به تجربه ی ناچیزی که در این بازار دارم ، معتقدم که به احتمال زیاد تارگت اول زده خواهد شد و در صورتی که سهم پس از برخورد با تارگت اول برگشت نماید با مدیریت سرمایه می توان با سود اندکی (بدون ضرر) از این سهم خارج شد . و در صورت ادامه راه می توان سود بهتری از این سهم دریافت نمود.

نطر گذاشتن