تحلیل تکنیکال نماد کچاد (معدنی و صنعتی چادرملو)

1005
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال نماد کچاد (معدنی و صنعتی چادرملو)Reviewed by فرهاد بهلولی on Sep 20Rating:

 

با درود فراوان 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید ، در نماد کچاد شاهد تشکیل یک الگوی گارتلی در تایم روزانه هستیم ، که نشانگر احتمال صعود این سهم می باشد و همچنین گپ به وجود آمده در این نماد پتانسیل رشد در این سهم را فزون تر نموده .

در ضمن قیمت هم اکنون در محدوده ی پایانی موج 3 الیوت می باشد که این امر احتمال صعود این سهم را دو چندان می کند . 

لذا در قیمت 7400 با حد ضرر 7100 وارد معامله خواهیم شد و با مدیریت سرمایه صحیح به ترتیب هدفهای 10000 ، 11000 و در نهایت با ریسک بالاتر 14000 را دنبال خواهیم کرد . 

 

پیروز باشید

فرهاد بهلولی

(FARHAD FX)

 

برای مشاهد تصویر در ابعاد بزرگتر کلیک کنید

bashgah-banner nokhbegan-start

8 نظرها

  1. با تشکر از تحلیلتون ولی با دیتای تعدیل شده در اصلاح موج پنجم به سر میبریم که در حال اصلاح موج B می باشد سهم به افت نزدیک تر است تا صعود -شاید اتفاق دیگری بیفتد و مقاومت قوی فعلی را عبور دهد واین موج بشه موج سه و موج جدید پنج ولی فعلا شرایط امواجی به همین صورتی است که خدمتتون عرض شد .

نطر گذاشتن