تحلیل تکنیکال والبر | سرمایه گذاری البرز

93
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال والبر | سرمایه گذاری البرزReviewed by سایت تحلیلها on May 20Rating: 4.5تحلیل تکنیکال والبر | سرمایه گذاری البرزتحلیل تکنیکال والبر | سرمایه گذاری البرز

تحلیل تکنیکال والبر

تحلیل تکنیکال والبر | سرمایه گذاری البرز

نمودار تکنیکال والبر نشان می دهد که سهم از سال 90 همواره در یک کانال صعودی در حرکت بوده است.والبر بعد از یک رشد مناسب از محدوده 350 تا 520 تومان اکنون در فاز اصلاحی قرار گرفته است. والبر برای چندمین بار در حال قرار گرفتن در محدوده کف کانال یعنی قیمت 425 تومان می باشد.
سهم در محدوده 425 تومان یک موقعیت خرید جذابی را فراهم خواهد نمود. که حد ضرر سرمایه گذاران کوتاه مدتی می تواند خروج از این کانال و تثبیت به زیر آن باشد.
لازم به ذکر است که سهم هنوز مجمع عادی سالانه خود را برگزار نکرده است لذا زیر نظر گرفتن سهم در این کانال مستلزم بررسی نمودار تعدیل شده خواهد بود که بعدر از برگزاری مجمع حتما بازنگری خواهیم نمود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری خبرگان سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن