تحلیل تکنیکال وانصار و بازده 25 درصدی در میان مدت !

1079
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وانصار و بازده 25 درصدی در میان مدت !Reviewed by علی خوش اقبال on Nov 10Rating:

تحلیل تکنیکال بانک انصار (وانصار) :

روز گذشته از بانک دی گفتیم واینکه به نقاط جذابی برای خرید رسیده است. امروز را با تحلیل بانک انصار آغاز می کنیم که روز گذشته موفق به شکست مقاومت مهمی شد و سناریوهای پیش روی سهم را بررسی می کنیم. به دلیل کثرت مطالب و ذیق وقت خوانندگان عزیزمان حرف و بحث درباره ی این بانکی ارزنده را کوتاه می کنیم و مستقیما به تحلیل سهم می پردازیم.

بررسی نمودار در تایم فریم هفتگی

مطابق روند همیشگی این سری از تحلیل ها ابتدا به بررسی نمودار در تایم فریم هفتگی می پردازیم، مطابق اکثر سهم های بازار این نماد نیز با اصلاح شاخص کل، به اصلاح قیمت های خود پرداخت و از قیمت 367 تومان تا 202 تومان ریزش داشت، پس از آن به دلیل وجود ناحیه حمایتی قوی و ارزندگی بالای سهم شروع به رشد کرد و سیگنال خرید آن در تایم فریم هفتگی در قیمت 240 تومان صادر شد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال بانک انصار (وانصار) :

شکل یک

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

bashgah-banner nokhbegan-start

3 نظرها

    • سلام
      انتظار حمایت سهم در محدوده 245 تومان را داریم و اینبار در صورت عبور از حمایت شکسته شده که اکنون نقش مقاومت را دارد در محدوده 280 تا 287 تومان انتظار می رود سهم بتواند تا نزدیک قیمت های قبلی در حوالی 300 تومان برگشت داشته باشد، دقت داشته باشید که از آنجایی که شاخص کسب سود پایین آمده است با دید کوتاه مدت بهتر است با توجه به جدول حمایت ها و مقاومت های سهم و جو کلی بازار تصمیم گیری کنید، از دید میان مدتی همچنان روند سهم صعودی است و مشکلی وجود ندارد.

نطر گذاشتن