تحلیل تکنیکال وایران | لیزینگ ایرانیان

203
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وایران | لیزینگ ایرانیانReviewed by سایت تحلیلها on Nov 7Rating: 5.0تحلیل تکنیکال وایران | لیزینگ ایرانیانتحلیل تکنیکال وایران | لیزینگ ایرانیان

تحلیل تکنیکال وایران | لیزینگ ایرانیان

همانطور که در شکل دیده می‌شود نمودار سهم لیزینگ ایرانیان از شهریور ماه سال 1393 در یک روند نزولی قرار دارد بدین گونه که کف‌ها همیشه در پایین‌تر از کف‌های قبلی و سقف‌ها نیز در پایین‌تر از سقف قبلی تشکیل شده است و با شکسته شدن تراز قیمتی 1336 ریال این روند ادامه داشته است.
پس از این قیمت سهم با رسیدن به مقاومت تغییر سطوح خود در تراز قیمتی 1258 ریال شروع به رشد کرده است.
قیمت این سهم برای رشد بیشتر احتیاج به گذشتن از مقاومتهای خود در دو تراز قیمتی 1336ریال و 1431ریال دارد و با بررسی اندیکاتور MACD و عدم وجود واگرایی بین قیمت و این اندیکاتور که نشان از عدم قدرت خریداران دارد که احتمال شکسته شدن این مقاومت‌ها زیاد نمی‌باشد لذا هر گونه رشدی به نظر فرصتی برای خارج شدن از این سهم می‌باشد.

نمودار تحلیل تکنیکال وایران | لیزینگ ایرانیان تصویر تحلیل تکنیکال وایران


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن