تحلیل تکنیکال وایران | لیزینگ ایرانیان

130
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وایران | لیزینگ ایرانیانReviewed by سایت تحلیلها on Feb 2Rating: 5.0تحلیل تکنیکال وایران | لیزینگ ایرانیانتحلیل تکنیکال وایران | لیزینگ ایرانیان

تحلیل تکنیکال وایران | لیزینگ ایرانیان

در نمودار تغییرات قیمت سهام لیزینگ ایرانیان با نماد وایران می توان تکمیل الگوی هارمونیک AB=CD را مشاهده کرد که در انتهای این الگو (نقطه D )می توان انتظار رشد قیمت را داشت، و مقاومت های قیمت سهم بر سرراه این رشد ترازهای قیمتی 1352 ریال و 1954 ریال می باشد.
با بررسی اندیکاتور RSI می توان شکسته شدن خط روند نزولی این اندیکاتور را مشاهده کرد که این خود می تواند سیگنالی برای رشد بیشتر سهم باشد.

نمودار 1 تحلیل تکنیکال وایران | لیزینگ ایرانیان


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

از منظری دیگر در نمودار روزانه این سهم می توان تکمیل الگوی هارمونیک Deep Crab را بر روی بال پایین کانال نزولی حرکتی قیمت مشاهده کرد که از آن پس قیمت شروع به رشد کرده است، و در حال حاضر در نزدیک مقاومت تغییر سطوح خود در تراز قیمتی 1400ریال در حال معامله است. با عبور قیمت از این تراز می توان برای هدف اول در تراز قیمتی 1650 ریال و برای هدف دوم در تراز قیمتی 1950ریال امیدوار بود. در صورتی که قیمت پایین تر از حمایت خود در تراز قیمتی 1150ریال بسته شود، سهم از مسیر رشد خود خارج خواهد شد.

نمودار 2 تحلیل تکنیکال وایران | لیزینگ ایرانیان

نتیجه‌گیری: در صورتی که سهم بتواند بالاتر از 1400ریال بسته شود، می‌توان به رشد بیشتر سهم برای هدف اول 1650 ریال و هدف دوم1950 ریال امیدوار بود، و در صورتی که قیمت سهم پایین‌تر از 1150 ریال بسته شود، قیمت سهم از مسیر رشد خود خارج می‌شود.

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن