تحلیل تکنیکال وبانک | سرمایه گذاری گروه توسعه ملی

152
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وبانک | سرمايه گذاري گروه توسعه مليReviewed by سایت تحلیلها on Feb 12Rating: 4.5تحلیل تکنیکال وبانک | سرمايه گذاري گروه توسعه مليتحلیل تکنیکال وبانک | سرمايه گذاري گروه توسعه ملي

تحلیل تکنیکال وبانک | سرمایه گذاری گروه توسعه ملی

صعود سهم با تکمیل الگوی AB=CD و هم چنین سقف کانال متوقف شد و پس از آن شاهد حرکت اصلاحی سهم به سمت حمایت 242 – 239 تومان هستیم و احتمال برگشت سهم از این حمایت را نددنظر داریم که برگشت سهم ابتدا به سمت مقاومت 268 – 262 تومان است که مقاومت مهمی در برگشت سهم پس از اصلاح هست و چنانچه شکسته شود می تواند باعث شکست سقف قبلی و ادامه رشد تا محدوده 300 – 295 تومان باشد.

در صورت رشد سهم از حمایت مذکور رشد حق تقدم سهم نیز مدنظر داریم و طبیعی است که حق سهم نسبت به خود سهم می تواند رشد بهتری داشته باشد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال وبانک | سرمایه گذاری گروه توسعه ملی تصویر تحلیل تکنیکال وبانک

حمایت: 242 – 239

مقاومت: 268 – 262 و 300 – 295

 

منبع: کارگزاری بانک پاسارگاد

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن