تحلیل تکنیکال وبشهر | توسعه صنایع بهشهر

194
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وبشهر | توسعه صنایع بهشهرReviewed by احمد لحیم گرزاده on Sep 29Rating:

تحلیل تکنیکال وبشهر | توسعه صنایع بهشهر

در شکل زیر نمدار وبشهر را مشاهده می کنید که با توجه به خطوط روند شاهد حرکت سهم در یک روند نزولی هستیم.خطوط قرمز رنگ، خطوطی هستند با شیب منفی و با توجه به این خطوط هم اکنون در کف کانال و محدوده کم ریسکی هستیم.محدوده 145 تومانی در حال حاضر حمایت سهم است و از طرفی حد ضرر است چرا که با گذر اگر قیمت از این خط عبور کند اهداف پایین تری خواهد داشت.اما مقاومت های آن 164 تومان و سپس 183 تومان است.اگر سهم بتواند مقاومت دوم خود را بشکند می توان به تغییر روند سهم امیدوار بود، در غیر این صورت همچنان روند نزولی است.

1


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

با تحلیل زمانی نیز، شاهد رسیدن سهم به محدوده پرتراکم ترازهای فیبوناچی هستیم که واکنش سهم به این محدوده باعث حرکت سهم شد.اما با وجود مقاومت های پیش روی آن فعلا نمی توان در مورد تغییر روند آن صحبت کرد چرا که هنوز سقف و کف بالاتر از قبلی شکل نگرفته است.

2

در تایم فریم هفتگی و با نگاه به موج شماری الیوتی سهم متوجه می شویم که سهم در موج کارکشن بزرگ است و هم چنین در اواخر این موج انتظار داریم بعد از آ« در بلندمدت شاهد شروع موج ایمپالس باشیم.

3

در اندیکاتور STOCH هم می توان ورود این اندیکاتور به محدوده اشباع فروش را مشاهده کرد و تقاطع دو خط آن، به نوعی سیگنال خرید کوتاه مدت نیز می باشد.

4

اندیکاتور ADX هم به نوعی روند صعودی را نشان می دهد اما نکته منفی این است که خط قرمز رنگ آن چون به سمت پایین است یک حرکت بدون روند را پیش بینی کرده است.

5

منبع: کارگزاری سهم آشنا

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن