تحلیل تکنیکال وبصادر | بانک صادرات ایران

231
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وبصادر | بانک صادرات ایرانReviewed by احمد لحیم گرزاده on Oct 7Rating:

تحلیل تکنیکال وبصادر | بانک صادرات ایران

1

با توجه به نمودار بانک صادرات، سهم در یک کانال صعودی 6 ساله قرار گرفته که پس از برخورد با سقف کانال در تاریخ های 90/03/01 و 92/09/04 شروع به اصلاح قیمتی و در تاریخ 92/03/01 شروع به روند صعودی خود نموده است. سهام شرکت هم اکنون روندی به سمت کف کانال را نشانه گرفته که با توجه به شرایط سود آوری بانک ها و شرایط کلی بازار سرمایه امری بدیهی است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

2

همانطور که در شکل 2 نمایان است سهام شرکت از تاریخ 92/09/04 وارد کانال نزولی شده و اگر قیمت سهام از محدوده فعلی افت نماید، کاهش چشمگیری را می توان متصور بود.

3

همانطور که در نمودار پیداست، در صورت شکست خط حمایتی صعودی در قیمت 867 ریال، کاهش قیمت سهام به سمت حمایت اول در محدوده قیمتی 840 – 850 ریال و در صورت کاهش بیشتر با خط حمایتی در محدوده قیمتی 750 ریال برخورد خواهد نمود.

همانطور که در شکل زیر نشان داده شده RSI شرکت در حال نزدیک شدن به خط حمایتی است که می تواند نسبت آن واکنش نشان دهد.

4

منبع: کارگزاری خبرگان سهام

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن