تحلیل تکنیکال وبصادر | بانک صادرات ایران

166
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وبصادر | بانک صادرات ایرانReviewed by سایت تحلیلها on May 25Rating: 4.0تحلیل تکنیکال وبصادر | بانک صادرات ایرانتحلیل تکنیکال وبصادر | بانک صادرات ایران

تحلیل تکنیکال وبصادر

بررسی استراتژی نماد:

تحلیل تکنیکال وبصادر | بانک صادرات ایران


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در بررسی میان مدت، سهم در روند صعودی در محدوده حمایتی قوی خود قرار گرفته است و در این محدوده در حال نوسان می باشد. اکنون محدوده 1020 ریال مقاومت سهم می باشد و هم پوشانی فیبوهای زمانی می باشد، که در صورت عبور از آن احتمال
شروع حرکت سهم وجود دارد در غیر اینصورت پیش بینی می شود سهم بر اساس هم پوشانی فیبوی زمانی و محدوده حمایتی اواخر خرداد ماه حرکت خود را آغاز کند اما بادید میان مدت خرید این سهم بدون ریسک بوده و به آهستگی رشد خود را ادامه خواهد داد.
اندیکاتورها نیز در محدوده حساسی قرار گرفته اند به طوریکه در صورت عبور قیمت از محدوده حمایتی خط روند نزولی در RSI شکسته و سیگنال ورود صادر می شود، MACD نیز حرکت خود به سمت فاز مثبت را آغاز خواهد کرد. در غیر اینصورت شاهد حرکت رنج و آهسته سهم تا اواخر ماه می باشیم.

منبع: شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن