تحلیل تکنیکال وبصادر | بانک صادرات ایران

175
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وبصادر | بانک صادرات ایرانReviewed by احمد لحیم گرزاده on Oct 4Rating:

تحلیل تکنیکال وبصادر | بانک صادرات ایران

روند صعودی مادامی که سطح 87 تومان شکسته نشود، پا بر جا خواهد بود.

بررسی سهم در تایم فریم روزانه

نمودار سهم نشان می دهد که قیمت سهم در یک الگوی ژاپنی در حال حرکت است و اکنون در پایین الگو قرار دارد. کمی قبل تر شاهد تشکیل الگوی گارتلی هستیم که به هدف اول قیمتی خود رسیده است و باید دید می تواند مقاومت های پیش رو را برای رسیدن به هدف بعدی الگو از پیش راه بردارد یا خیر.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

1 تصویر تحلیل تکنیکال وبصادر | بانک صادرات ایران

بنظر می رسد سهم با عبور از مقاومت 94 تومان بتواند به محدوده 97 برسد اما 102 تومان مقاومت مستحکم سهم خواهد بود. در صورت شکست 86 تومان نیز سهم روند صعودی خود را از دست خواهد داد بنابراین می توان این سطح را به عنوان حد ضرر در نظر گرفت که در صورت تحقق، الگو نیز از پایین شکسته خواهد شد.

در سیستم معاملاتی ایچیموکو، کندل توانسته خود را بالای ابر کومو تثبیت کند و بالای هر دو خط tenkan sen و kijun sen قرار بگیرد. 89 و 86 تومان حمایت های کومویی محسوب می شوند.

2 تصویر تحلیل تکنیکال وبصادر | بانک صادرات ایران

جمع بندی

تا زمانی که قیمت سهم پایین تر 87 تومان تثبیت نشده است روند صعودی محسوب می شود، می توان انتظار داشت به مرور تا سقف قبلی (102 تومان ) برسد.

منبع: کارگزاری بانک پاسارگاد

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن