تحلیل تکنیکال وبهمن | سرمایه گذاری بهمن

34
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وبهمن | سرمایه گذاری بهمنReviewed by سایت تحلیلها on Dec 7Rating: 4.5تحلیل تکنیکال وبهمن | سرمایه گذاری بهمنتحلیل تکنیکال وبهمن | سرمایه گذاری بهمن

تحلیل تکنیکال وبهمن

تحلیل تکنیکال وبهمن | سرمایه گذاری بهمن تحلیل تکنیکال وبهمن | سرمایه گذاری بهمن

نمودار سهم وبهمن در تایم فریم روزانه پس از شکست الگوی کنج و عبور از خط روند نزولی با اصلاح ٧٨/۶درصدی و پولبک به خط روند شکسته شده با توجه به وضعیت اندیکاتورها دراشباع فروش با برگشت روند و معاملات مثبت همراه شده است اولین مقاومت سهم در تایم فریم روزانه ١۴٢٠ریال و دومین هدف کوتاه مدت ١۵٧٠ ریال میباشد در تایم فریم هفتگی سهم پس از طی یک دوره رشد از ٨۴٠ ریال تا ١٨٣٠ ریال وارد اصلاح شده و تا محدوده ۶١/٨ درصد فیبوی اصلاحی در ١٢١٨ریال پایین آمده و سپس تا محدوده ١۶٠٠ رشد و تا ١٢٨٠ ریال اصلاح کرده است . بررسی وضعیت نمودار هفتگی و روزانه سهم نشاندهنده گارد صعودی سهم است و بررسی سهم با رعایت حد ضرر ١٢٨٠ ریال توصیه میگردد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن