تحلیل تکنیکال وبیمه | سرمایه‌ گذاری‌ صنعت‌ بیمه‌

88
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وبیمه | سرمايه‌ گذاري‌ صنعت‌ بيمه‌Reviewed by سایت تحلیلها on Jun 8Rating: 5.0تحلیل تکنیکال وبیمه | سرمايه‌ گذاري‌ صنعت‌ بيمه‌تحلیل تکنیکال وبیمه | سرمايه‌ گذاري‌ صنعت‌ بيمه‌

تحلیل تکنیکال وبیمه

تحلیل تکنیکال وبیمه | سرمایه‌ گذاری‌ صنعت‌ بیمه‌

همان طور که در نمودار بالا مشاهده می کنید، وبیمه با برخورد به سقف کانال صعودی کوتاه مدت با افزایش عرضه همراه گردید و در حال حاضر در محدوده حمایتی 50 درصد فیبو اصلاحی ( محدوده 150 تومان ) قرار گرفته است. در ص.رتی که سهم نتواند بالای این سطح حمایتی تثبیت گردد، انتظار کاهش قیمت تا محدوده حمایتی 137 تومان را، برای سهم خواهیم داشت.
در صورت تثبیت بالای سطح حمایتی 150 تومان، انتظار رشد قیمتی در کوتاه مدت تا سقف کانال صعودی و محدوده مقاومتی 163 تومان در وهله اول و سپس 175 تومان را خواهیم داشت.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نقاط حمایت: 150 ، 138 ، 120 تومان
نقاط مقاومت: 163 ، 178 و 203 تومان

منبع: شرکت کارگزاری ارگ هومن
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن