تحلیل تکنیکال وتوشه | سرمایه گذاری پارس توشه

65
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وتوشه | سرمایه گذاری پارس توشهReviewed by سایت تحلیلها on Mar 12Rating: 5.0تحلیل تکنیکال وتوشه | سرمایه گذاری پارس توشهتحلیل تکنیکال وتوشه | سرمایه گذاری پارس توشه

تحلیل تکنیکال وتوشه | سرمایه گذاری پارس توشه

تحلیل تکنیکال وتوشه

همچنان سهم درون کانال صودی قرار دارد و در موج صعودی قبلی سهم موفق به شکست 415 – 410 تومان نشد و اکنون شاهد اصلاح سهم هستیم.

در حال حاضر روی حمایت 335 تومانی قرار دارد اما هنوز قدرت لازم برای برگشت را نشان نمی دهد و در صورتی که شاهد برگشت سهم از این حمایت نباشیم انتظار افت تا حمایت بعدی در 295 تومان را داریم.در تایم فریم هفتگی و روزانه اندیکاتورهای AO، Momentum و ADX هنوز علائم برگشتی را نشان نمی دهند.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

توجه داشته باشید که مقاومت 380 تومان صرفا در صورت برگشت از حمایت فعلی اعتبار دارد و در صورتی که شاهد افت تا 295 تومان باشیم مقاومت در 345 تومان قرار می گیرد.

نمودار تحلیل تکنیکال وتوشه | سرمایه گذاری پارس توشه تصویر تحلیل تکنیکال وتوشه

حمایت: 335 و 295

مقاومت: 380

منبع: کارگزاری بانک پاسارگاد

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن