تحلیل تکنیکال وخارزم | سرمایه گذاری خوارزمی

153
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وخارزم | سرمایه گذاری خوارزمیReviewed by شقایق فرهادی پور on Oct 6Rating:

vakharazm

همان طور که در چارت بالا مشاهده می کنید ، وخارزم با توجه به برخورد به سقف کانال صعودی میان مدت خود ، با فشار فروش همراه شد و تا محدوده کف کانال صعودی افت را تجربه کرد . در حال حاضر محدوده حمایتی 125-129 تومان ،سطح حمایتی معتبری برای سهم محسوب می گردد و  انتظار برگشت قیمتی سهم و شروع روند کوتاه مدت صعودی از این محدوده پس از استراحت قیمتی را داریم .


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در این صورت هدف سهم در روند صعودی کوتاه مدت ، سطح 136 تومان و 144 تومان خواهد بود . شایان ذکر است که اندیکاتور MACD هنوز سیگنال خرید صادر نکرده است . در صورت شکست سطح 125 تومان و تثبیت پایین این عدد روند سهم به طور کلی تغییر خواهد کرد و روند صعودی سهم ازاعتبار ساقط خواهد شد . در این صورت حمایت بعدی سهم 120 و سپس 110 تومان خواهد بود .

سطوح حمایت : 129 ، 120 ، 110 تومان

سطوح مقاومت : 136 ، 144 ، 167 تومان

منبع : شرکت کارگزاری ارگ هومن

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن