تحلیل تکنیکال وخاور | بانک خاورمیانه

27
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وخاور | بانک خاورمیانهReviewed by سایت تحلیلها on Nov 29Rating: 4.5تحلیل تکنیکال وخاور | بانک خاورمیانهتحلیل تکنیکال وخاور | بانک خاورمیانه

تحلیل تکنیکال وخاور

در نمودار زیر روند قیمتی نماد وخاور(بانک خاورمیانه) را قرار داده ایم. همانطور که مشاهده می شود درحال حاضر قیمت در محدوده مقاومتی 260 تومان در حال نوسان است. با توجه به شرایط موجود در صنعت این نماد, به نظر نمی رسد قادر به شکست این مقاومت باشد و نوسان بین دو محدوه مقاومتی 260 تومان و محدوه حمایتی 250 تومان محتمل می باشد. در صورتی که قادر به شکست مقاومت خود شود, رشد قیمت تا سقف کانال, یعنی محدوه قیمتی 290 تومان, دور از انتظار نمی باشد و در صورتی که قیمت قدرت کافی برای شکست مقاومت نداشته باشد و از آن نیز حمایت نشود, ریزش تا کف کانال که همان محدوده 240 تا 250 تومان, محتمل می باشد.

تحلیل تکنیکال وخاور | بانک خاورمیانه


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری مشاوران سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن