تحلیل تکنیکال ودی | بیمه دی

26
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ودی | بیمه دیReviewed by رادیو سهام on Nov 7Rating: 5.0تحلیل تکنیکال ودی | بیمه دیتحلیل تکنیکال ودی | بیمه دی

تحلیل تکنیکال ودی

تحلیل تکنیکال ودی | بیمه دی تصویر تحلیل تکنیکال ودی

سهم در یک کانال صعودی قرار دارد.با توجه به تراکم خطوط فیبوناچی مشخص شده و همچنین سقف قیمتی قبلی,میتوان محدوده 130 تا 140 تومان را منطقه مقاومتی محکمی برای سهم در نظر گرفت.
اسیلاتور stochastic از مرز اشباع خرید خود به سمت پایین حرکت کرده است که سیگنال خروج از سهم است.در اسیلاتور RSI نیز شاهد نزدیک شدن قیمت به محدوده اشباع خرید هستیم که آن نیز سیگنال مناسبی برای ورود به سهم نمیباشد.البته در اسیلاتور MACD شاهد رشد ارتفاع میله ها و عبور از خط میانگین به سمت بالا هستیم که سیگنال خوبی برای سهم است.
کندل قیمتی شکل گرفته در سهم تا بدین لحظه نیز نشان از بازگشت سهم دارد.با توجه به اینکه دیگر سهم های هم گروه نیز به مقاومت های مهمی در طی امروز و فردا میرسند بهتر است که سهامداران جانب احتیاط را رعایت کنند.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نقاط حمایت: 122 – 110 – 98 تومان
نقاط مقاومت: 140 – 156 – 180تومان

منبع: شرکت کارگزاری ارگ هومن
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن