تحلیل تکنیکال ورنا | سرمایه گذاری رنا

127
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ورنا | سرمایه گذاری رناReviewed by سایت تحلیلها on May 23Rating: 5.0تحلیل تکنیکال ورنا | سرمایه گذاری رناتحلیل تکنیکال ورنا | سرمایه گذاری رنا

تحلیل تکنیکال ورنا

تحلیل تکنیکال ورنا | سرمایه گذاری رنا تصویر تحلیل تکنیکال ورنا

ورنا همانطور که از نمودار روزانه آن نیز مشخص است در یک بازار متعادل بین حمایت 2319 ریال و مقاومت 2665 ریال شده است و در این حالت تبدیل به فنری بهم فشرده که آماده جهش می شود،شده است.در صورت شکسته شدن هر کدام از مناطق مشخص شده مسیر آتی نماد مشخص می شود که با توجه به وضعیت نمودار احتمال شارپی بودن حرکت وجود دارد.از نکات قابل توجه در معاملات دو روز گذشته سهم ، افزایش نسبی حجم معاملات است که می تواند نشانه هایی از نزدیک شدن روند آتی نماد است.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال ورنا | سرمایه گذاری رنا تصویر تحلیل تکنیکال ورنا

حال با توجه به وضعیت نماد از دید امواج الیوت احتمال صعودی بودن روند و شروع موج 5 صعودی بیشتر می باشد .سناریو صعودی بودن تنها در صورت شکسته شدن حمایت 2169 منتفی می شود و در واقع شکسته شدن این حمایت سیگنال فروش صادر می کند.

منبع: شرکت کارگزاری سهام بارز
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner