تحلیل تکنیکال وساخت | سرمایه‌ گذاری‌ ساختمان‌ ایران‌

139
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وساخت | سرمايه‌ گذاري‌ ساختمان‌ ايران‌Reviewed by سایت تحلیلها on Jun 1Rating: 4.0تحلیل تکنیکال وساخت | سرمايه‌ گذاري‌ ساختمان‌ ايران‌تحلیل تکنیکال وساخت | سرمايه‌ گذاري‌ ساختمان‌ ايران‌

تحلیل تکنیکال وساخت

تحلیل تکنیکال وساخت | سرمایه‌ گذاری‌ ساختمان‌ ایران‌

همان طور که در نمودار بالا مشاهده می کنید، سهم در کانال نزولی کوتاه مدت قرار گرفته است. در حال حاضر در سطح حمایتی 285 تومان واقع شده است که در صورت شکست این سطح، نزول تا کف کانال نزولی (محدوده 250 تومان) محتمل خواهد بود.
درصورتیکه سهم بتواند بالای سطح حمایت 285 تومان تثبیت گردد، برای شروع روند صعودی کوتاه مدت و خروج از کانال نزولی، نیازمند تثبیت بالای سطح 310 تومان می باشد. بنابراین برای خرید این سهم، محدوده مقاومتی 310 تومان و حمایت 285 تومان را در نظر بگیرید.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نقاط حمایت: 285 ، 250 ، 222 تومان
نقاط مقاومت: 315 ، 360 و 418 تومان

منبع: شرکت کارگزاری ارگ هومن
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن