تحلیل تکنیکال وساخت | سرمایه گذاری ساختمان ایران

129
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وساخت | سرمایه گذاری ساختمان ایرانReviewed by سایت تحلیلها on Jan 25Rating: 4.5تحلیل تکنیکال وساخت | سرمایه گذاری ساختمان ایران تحلیل تکنیکال وساخت | سرمایه گذاری ساختمان ایران

تحلیل تکنیکال وساخت | سرمایه گذاری ساختمان ایران

نمودار روزانه وساخت را ملاحظه میکنید. سهم یک روند نزولی را طی میکند و درون یک کانال نزولی در حال حرکت است و هم اکنون به محدوده سقف کانال نزولی خود رسیده است و همین امر شرایط را برای سهم حساس میکند. سهم احتمالا توانایی رشد تا محدوده مقاومتی 2700 ریال را دارد و این محدوده برای آن مقاومت مهمی محسوب میشود که برای خروج از روند نزولی باید بالای آن تثبیت شود. در این صورت میتوان سهم را مجدد بررسی کرد و مقاومت بعدی 3200 ریال خواهد بود ولی هم اکنون در شرایط حساسی قرار دارد و خرید سهم با ریسک به نظر می رسد. در غیر اینصورت و در صورت کاهش قیمت سهم محدوده های حمایتی سهم 2250ریال و 1700 ریال خواهند بود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شکل تحلیل تکنیکال وساخت | سرمایه گذاری ساختمان ایران

منبع : کارگزاری مشاوران سهام

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن