تحلیل تکنیکال وسپه | سرمایه گذاری سپه

274
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وسپه | سرمایه گذاری سپهReviewed by سایت تحلیلها on Jan 24Rating: 4.5تحلیل تکنیکال وسپه | سرمایه گذاری سپهتحلیل تکنیکال وسپه | سرمایه گذاری سپه

تحلیل تکنیکال وسپه | سرمایه گذاری سپه

همانطور که در شکل زیر مشاده می‌نمایید، در تایم فریم روزانه سرمایه گذاری سپه، از اوایل دی ماه 92 تا کنون قیمت در یک مستطیل خنثی در نوسان است و با هر بار رسیدن قیمت به کف مستطیل در محدوده 1160 ریال شاهد برگشت قیمت به سمت سقف مستطیل در محدوده 1650 ریال هستیم. در حال حاضر پس از رسیدن قیمت به کف مستطیل، زمینه رشد قیمت در این نماد فراهم شده که در ادامه با شکل گیری الگوی سر و شانه شاهد شکست خط  گردن در محدوده 1350 ریال هستیم. با توجه به این وضعیت، انتظار می‌رود در صورت شرایط مساعد شاهد رشد قیمت تا محدوده 1600-1650 ریال باشیم. تا زمانی که کف مستطیل در محدوده 1140 ریال شکسته نشود تحلیل فوق معتبر خواهد بود. چنانچه در معاملات روزهای آتی سقف مستطیل پر قدرت شکسته شود، قیمت وارد فاز صعودی خواهد شد و در این صورت میتوان به ادامه رشد قیمت تا محدوده 2000 ریال نیز امیدوار بود.

نمودار تحلیل تکنیکال وسپه | سرمایه گذاری سپه


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نتیجه‌گیری: در قیمت‌های فعلی می‌توان اقدام به معامله خرید با هدف 1600 ریال نمود.

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن