تحلیل تکنیکال ولساپا| لیزینگ رایان سایپا

229
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ولساپا| لیزینگ رایان سایپاReviewed by پيمان باغچه سرا on Sep 30Rating:

نمودار بلند مدت لیزینگ رایان سایپا

Screenshot (116)همانطور که در نموداربالا  نمایان است قیمت سهم در یک کانال صعودی دو ساله قرار گرفته و پس از تشکیل الگوی سقف دوقلو شروع به اصلاح قیمتی خود نموده است. سهم مورد نظر در تاریخ 94/05/10 پس از برخورد با سقف قبلی خود (2520 ریال) و عدم توانایی عبور از آن شروع به اصلاح نمود، و پیش بینی می شود قیمت سهم تا محدوده قیمتی 1900 ریال کاهش یابد.

Screenshot (117)در صورت حمایت سهم در محدوده 1900 ریال و برگشت سهم میتوان به تشکیل الگوی کف دوقلوی جدیدی امیدوار بود که با توجه به شرایط بازار و افزایش تقاضا در آن مقطع زمانی، رشد 30 درصدی سهام را پیش بینی نمود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

حمایت 1900 ریالی سهام در نقطه تلاقی کف کانال صعودی است، که افت بیشتر، از محدوده قیمتی مورد نظر را کمی سخت میسازد

همانطور که در شکل زیر نشان داده شده RSI شرکت در حال نزدیک شدن به خط حمایتی 26 واحد است و بیانگر اتمام اصلاح قیمتی سهام مورد نظر میباشد.

Screenshot (118)منبع: کارگزاری خبرگان سهام

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن