تحلیل تکنیکال ولساپا | لیزینگ رایان سایپا

82
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ولساپا | لیزینگ رایان سایپاReviewed by سایت تحلیلها on Feb 20Rating: 4.5تحلیل تکنیکال ولساپا | لیزینگ رایان سایپاتحلیل تکنیکال ولساپا | لیزینگ رایان سایپا

تحلیل تکنیکال ولساپا | لیزینگ رایان سایپا

با توجه به ساختار نمودار در تایم فریم روزانه ولساپا، از اواخر اسفند ۹۲ و از محدوده ۹۶۰ ریال شاهد رشد قیمت تا محدوده ۲۴۰۰ ریال بودیم که با افزایش عرضه زمینه اصلاح قیمت تا محدوده ۱۸۴۰ ریال فراهم شد. با رسیدن قیمت به این سطح در اواسط خرداد ۹۴ مجدداً با اهرم تقاضا شاهد رشد قیمت تا محدوده ۲۵۵۰ ریال بودیم که با رسیدن قیمت به این سطح و برتری عرضه نسبت به تقاضا، زمینه افت قیمت تا محدوده ۱۵۶۰ ریال در کف کانال صعودی فراهم شد. با برخورد قیمت به کف کانال در اوایل دی ماه سال جاری، کم کم شاهد هیجان خرید در این نماد بودیم که در مدت دو ماه اخیر بازدهی مناسبی را نیز نصیب سرمایه گذاران خود کرده است. در حال حاضر شاهد شکست سقف کانال هستیم که انتظار می رود با توجه به افزایش حجم معاملات، شاهد ادامه رشد قیمت تا محدوده ۳۵۰۰ ریال و ۴۰۰۰ ریال باشیم. تا زمانی که قیمت به داخل کانال در محدوده ۲۷۰۰ ریال نفوذ نکند، تحلیل فوق معتبر خواهد بود.

نتیجه‌گیری: به سرمایه گذاران پیشنهاد می‌شود با رعایت مدیریت سرمایه در قیمت‌های فعلی اقدام به خرید نمایند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال ولساپا | لیزینگ رایان سایپا

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن