تحلیل تکنیکال ولصنم | لیزینگ صنعت و معدن

224
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ولصنم | لیزینگ صنعت و معدنReviewed by سایت تحلیلها on Jan 11Rating: 5.0تحلیل تکنیکال ولصنم | لیزینگ صنعت و معدنتحلیل تکنیکال ولصنم | لیزینگ صنعت و معدن

تحلیل تکنیکال ولصنم | لیزینگ صنعت و معدن

همانگونه که در نمودار تغییرات قیمت سهام لیزینگ صنعت و معدن با نماد ولصنم دیده می‌شود، سهم در یک مثلث نزولی در حال حرکت بوده و توانسته است که از بال بالای مثلث عبور کند و در برگشتی مجدد به این خط، ماهیت حمایتی بودن این خط را مورد تأیید قرار داده و بعد از آن شروع به شد کرده است. در حال حاضر نیز توانسته از حمایت تغییر سطوح خود در تراز قیمتی 1325 ریال عبور کند. لذا می‌توان با رعایت حد ضرر شکست 1200 ریال و حد سود 1550 ریال تا 1600 ریال، برای خرید سهم اقدام نمود.
مقاومت سهم در مسیر این رشد، تراز قیمت 1452 ریال می‌باشد.

نتیجه‌گیری: می‌توان در حال حاضر با حد ضرر شکست 1200ریال و حد سود 1550ریال تا 1600ریال برای ورود به سهم با در نظر گرفتن مدیریت سرمایه اقدام کرد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال ولصنم | لیزینگ صنعت و معدن

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن