تحلیل تکنیکال ولغدر | لیزینگ‌ خودرو غدیر

51
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ولغدر | ليزينگ‌ خودرو غديرReviewed by سایت تحلیلها on Jun 14Rating: 4.5تحلیل تکنیکال ولغدر | ليزينگ‌ خودرو غديرتحلیل تکنیکال ولغدر | ليزينگ‌ خودرو غدير

تحلیل تکنیکال ولغدر

نمودار روزانه سهام ولغدر را ملاحظه می کنید. نمودار قیمت بین دو محدوده قیمتی 200 تا 250 تومان در حال نوسان می باشد. در حال حاضر قیمت به محدوده حمایتی 200 تومان رسیده است. این حمایت متناظر با سطح 50 فیبوناچی می باشد. با توجه به حمایت خوبی که در این محدوده بعمل آمده و همچنین عکس العمل اندیکاتور RSI، افزایش قیمت تا 250 تومان دور از انتظار نمی باشد. شکست سقف 250 تومان می تواند انتظار افزایش قیمت تا مقاومت 285 تومان را محتمل سازد. بنابراین خرید در محدوده فعلی با حد ضرر زیر 200 تومان گزینه مناسبی به نظر می رسد.

تحلیل تکنیکال ولغدر | لیزینگ‌ خودرو غدیر


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری مشاوران سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن