موقعیت خوب خرید در این سهم خوب لیزینگی !

949
telegram nokhbegan-start
موقعیت خوب خرید در این سهم خوب لیزینگی !Reviewed by علی خوش اقبال on Oct 26Rating:

تحلیل جامع شماره ده: ولغدر

تحلیل تکنیکال لیزینگ‌خودروغدیر (ولغدر):

لیزینگ خودروی غدیر را میتوان از محدود سهم هایی دانست که پس از اصلاح بازار ریزش چندانی را تجربه نکرد و تقریبا بلافاصله توانست سقف قبلی خود را شکسته و حرکت صعودی پر قدرت خود را ادامه دهد، عملا میتوان گفت سهامداران ولغدر از معدود سهامداران خوش شانس بورس تهران بودند که از اصلاح بازار نه تنها متضرر نشدند که سود بالایی نیز کسب کردند. این هفته را با بررسی جامع این سهم شروع میکنیم، و حرکت گذشته این سهم را تا کنون بررسی می کنیم.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در ادامه این سهم را از دیدگاه امواج الیوت، حمایت ها و مقاومت های ریاضی و روانی و از منظر پیوت های سالانه و ماهانه سهم بررسی میکنیم.

 

بررسی نمودار هفتگی سهم

با بررسی نمودار هفتگی ولغدر به یک موج سه صعودی بزرگ و قوی برخورد می کنیم، به عبارتی اگرچه در تمام این مدت که شاخص کل و به تبع آن اکثر سهام بازار، اصلاحی تمام و کمال داشته اند، این سهم نوسانات خود را همچنان در قالب یک موج سه صعودی جلو برده است، فعلا هدف اول این توالی پنج موجی را محدوده 265 تومان میدانیم.

VALGHADRW1

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

bashgah-banner

3 نظرها

  1. سلام استاد… از تحلیل اونس طلا توسط شما ممنونم…. اما از آنجا که قیمت طلای ایران، برآیند اونس جهانی و دلار داخلی است، خواهشمندم روند قیمت دلار داخلی را ارزیابی و تحلیل بفرمایید…… روند میان مدت و بلند مدت دلار افزایشی است یا کاهشی؟

    • سلام، سیگنال هایی مبنی بر افزایش قیمت دلار در نمودار های دلار به ریال دیده شده، آنچه که از نظر تکنیکال مسلم است ، این است که اگر دلار بتواند مقاومت سنگین خود در محدوده 3400 تومان را بشکند مسیر رشد آن باز خواهد شد، در حال حاضر مهمترین مساله ای که میتواند بر قیمت دلار در میان مدت تاثیر بگذارد قیمت نفت است، در کشور ما در صورتی که قیمت نفت پایین بماند، احتمال اینکه دولت به بالا بردن نرخ برابری دلار به ریال تمایل بیشتری پیدا کند افزایش می یابد، البته باید دید آیا تیم اقتصادی دولت جدید مایل است سنت چهل ساله دولت های قبلی را بشکند و نرخ برابری دلار به ریال را این بار در بازه های کمتر از ده سال، به نرخ واقعی آن نزدیک کند.

نطر گذاشتن