تحلیل تکنیکال ولیز | لیزینگ ایران

103
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ولیز | لیزینگ ایرانReviewed by سایت تحلیلها on Mar 5Rating: 4.0تحلیل تکنیکال ولیز | لیزینگ ایرانتحلیل تکنیکال ولیز | لیزینگ ایران

تحلیل تکنیکال ولیز | لیزینگ ایران

شرکت لیزینگ ایران با نماد معاملاتی ولیز که همواره به عنوان شرکتی با گزارشات شفاف شناخته شده، در پیش بینی خود برای بودجه ۹۵، سود خود را با ۹۲ درصد تعدیل مثبت همراه ساخته است. برنامه ریزی شرکت برای حضور در بخش لیزینگ مسکن و مصاحبه های اخیر مسئولین مبنی بر خاتمه رکود در حوزه مسکن و افزایش سقف تسهیلات مسکن ما را بر آن داشت تا نگاهی به نمودار قیمت سهام این شرکت داشته باشیم.در نمودار قیمت سهام شرکت لیزینگ ایران با نماد معاملاتی ولیز، شاهد رشد قیمت از سطوح ۱۵۰ تومانی تا ۲۲۰ تومانی، در قالب یک حرکت ۵ موجی هستیم. نوسانات منفی روزهای اخیر را نیز می توان در قالب یک حرکت اصلاحی در ساختار abc مدل کرد که قیمت در سطح ۱۷۳ تومان، در تراز ۶۱.۸ درصد فیبوناچی ۵ موجی مذکور، این اصلاح را به نظر می رسد که خاتمه داده و در حال کف سازی برای شروع حرکتی دیگر در مسیر رشد است. خرید در محدوده فعلی کمی پرریسک به نظر می رسد اما می توان با شکسته شدن سطح ۱۹۵ تومان منطبق بر آخرین سقف مینوری، تریگر خرید را صادر شده دانست و با رعایت حد ضرر شکسته شدن کف ساخته شده در ۱۷۳ تومان اقدام به خرید با اهداف ۲۲۰، ۲۵۰ و ۳۰۰ تومان نمود.در ایچیموکو نیز همان گونه که مشخص است قیمت در زمان رشد ذکر شده، از ابر کومو عبور کرده و در حال حاضر کیجنسن و تنکسن به همراه ابر کومو، سطح حمایتی معتبری را پیش روی افت قیمت ایجاد کرده است و همین امر تأییدی بر انتظار ما از رشد در آینده است.چکیده موج شماری فوق در نمودار PnF نیز قابل مشاهده است. به گونه ای که حرکت اخیر را یک موج ۲ یا b اصلاحی دانسته و در ادامه باید انتظار شروع موج ۳ یا c را داشت.

نتیجه‌گیری: خرید در محدوده فعلی کمی پرریسک به نظر می رسد اما می توان با شکسته شدن سطح 195 تومان منطبق بر آخرین سقف مینوری، تریگر خرید را صادر شده دانست.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار 1 تحلیل تکنیکال ولیز | لیزینگ ایران

نمودار 2 تحلیل تکنیکال ولیز | لیزینگ ایران

نمودار 3 تحلیل تکنیکال ولیز | لیزینگ ایران

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن