تحلیل تکنیکال ومعادن | سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

125
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ومعادن | سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزاتReviewed by سایت تحلیلها on Feb 12Rating: 5.0تحلیل تکنیکال ومعادن | سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزاتتحلیل تکنیکال ومعادن | سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

تحلیل تکنیکال ومعادن | سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

همانطور که در شکل زیر مشاهده می نمایید، در تایم فریم روزانه ومعادن قیمت در یک روند نزولی قرار دارد و از اواخر اسفند ۹۲ و با ثبت قیمت ۲۰۰۰ ریال، با افزایش عرضه قیمت روند کاهشی به خود گرفت و در طی این مسیر با هر بار رسیدن قیمت به خط روند شاهد افت قیمت در جهت روند بودیم که فشار عرضه باعث افت قیمت تا محدوده ۸۶۰ ریال در اواسط خرداد ماه سال جاری گردید. با رسیدن قیمت به این سطح کم کم شاهد هیجان خرید در این نماد بودیم که زمینه برگشت قیمت را فراهم ساخت. درحال حاضر شاهد برخورد قیمت به خط روند نزولی هستیم و با توجه به افزایش حجم معاملات، در صورت شکست خط روند در محدوده ۱۴۰۰ ریال شاهد رشد قیمت تا محدوده ۱۷۵۰ ریال و ۲۰۰۰ ریال باشیم. به سرمایه گذاران پیشنهاد می شود قبل از اقدام به خرید وضعیت شرکت را مورد بررسی دقیق قرار دهند. چنانچه قیمت زیر خط روند در محدوده ۱۳۲۰ ریال نفوذ کند تحلیل فوق با چالش مواجه خواهد شد.

نتیجه‌گیری: با شکست خط روند در محدوده 1400 ریال می‌توان اقدام به معامله خرید نمود.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال ومعادن | سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات تصویر تحلیل تکنیکال ومعادن

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن