تحلیل تکنیکال وملت | سرمایه گذاری ملت

66
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وملت | سرمایه گذاری ملتReviewed by سایت تحلیلها on Apr 2Rating: 5.0تحلیل تکنیکال وملت | سرمایه گذاری ملتتحلیل تکنیکال وملت | سرمایه گذاری ملت

تحلیل تکنیکال وملت

نمودار روزانه  وملت را ملاحظه میکنید. مشخص است که سهم یک موج صعودی را از محدوده 780 ریال شروع کرده و به محدوده 1200 ریال رسیده است. این سهم نتواسته از این محدوده مقاومتی عبور کرده و وارد فاز اصلاحی شده است. سهم مدتی است روی حمایت مهم 980 ریالی خود باقی ماند است و به نظر میرسد در حال اصلاح زمانی است. سهم در صورتی که بتواند مجدد وارد فاز صعودی خود شود، همچنان مقاومت مهم 1200 ریالی را پیش رو خواهد داشت و هدف قیمتی آن 1400 ریال خواهد بود. باید معاملات سهم را در محدوده 980 ریال مورد بررسی قرار داد. در غیر اینصورت حمایتهای مهم سهم همچنان 980 ریال و 800 ریال خواهند بود.

تحلیل تکنیکال وملت | سرمایه گذاری ملت


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: کارگزاری مشاوران سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن