تحلیل تکنیکال ونفت | هدف قیمتی را چند نشان می دهد ؟

748
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ونفت | هدف قیمتی را چند نشان می دهد ؟Reviewed by فرزاد عباس زاده on Jan 3Rating:

 تحلیل تکنیکال ونفت:

سلام خدمت بزرگواران؛

قصد دارم به یکی از پر طرفدار ترین سهم های بازار بپردازم.وضعیت سرمایه گذاری صنعت نفت با نماد ونفت در این متن مورد بررسی ست.لازم به ذکر است که از داده های تعدیل شده با نمای لگاریتمی استفاده شده است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

ونفت پس از آن که با رشد 67 درصدی از تاریخ 11 تیر ماه سال جاری تا 11 شهریور ماه روبرو شد، شروع به استراحت قیمتی 20 درصدی تا اواسط مهر ماه کرد.پس از آن سهم در قالب یک موج پیشرو که می توان در حکم موج C آن را برشمرد تا 100% موج صعودی قبل را پیمود و اعداد 378 را در کارنامه ثبت کرد.ریزش سهم از اوایل آذر تا اویل دی ماه به طول انجامید تا اینکه شاهد تکمیل هارمونیک پایه طبق AB=CD هستیم.

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

bashgah-banner nokhbegan-start

7 نظرها

    • سلام،در صورتی که پایانی این قیمت را ثبت نمود،از خرید اجتناب کنید.این در حالی ست که حواستان به نوع خرید ها باید باشد چرا که در بسیاری از سهم ها پایین آمدن قیمت نوعی ترفند از سوی خریداران است.ضمن اینکه از خرید پله ای برای پایین آوردن ریسک نوسانگیری غافل نشوید.موفق باشید.

    • فرض کنید سهم شما در حال نزدیک شدن به تارگتی ست که از پیش تعیین کردید.شما برای جلوگیری از عدم موفقیت در فروش در همان نقطه می توانید از قبل از آن نقطه تا بعد از آن فروش پله ای انجام دهید.معمولا در مواقعی که بازار از عدم قطعیت برخوردار است این استراتژی مفید است.

نطر گذاشتن