تحلیل تکنیکال شنیده ها(تکنو شنیده)،سرمایه‌گذاری‌ صنعت‌ نفت‌ (ونفت)

589
تحلیل تکنیکال در کنار بررسی شایعه
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شنیده ها(تکنو شنیده)،سرمايه‌گذاري‌ صنعت‌ نفت‌ (ونفت)Reviewed by سعید اشتری on Oct 26Rating:

تکنو شنیده به این موضوع می پردازد که ایا شایعات و شنیده های مثبت در مورد یک نماد میتواند باعث رشد در نمودار قیمت شود یا اینکه نمودار قیمت حرف خود را میزند و به راه خود ادامه میدهد ؟

تحلیل تکنیکال شنیده ها(تکنو شنیده)،سرمایه‌گذاری‌ صنعت‌ نفت‌ (ونفت)

سرمایه‌گذاری‌ صنعت‌ نفت‌ (ونفت) :


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

از این سهم شنیده می شود که از بانک پاسارگاد وام دریافت نموده است و یکی از زیر مجموعه های بانک نیز در پروژه ای با شرکت سهیم می باشد.

در نمودار روزانه(( کوتاه مدت )) ونفت مشاهده می کردد که  سهم پس از قیمت  411 تموان شروع به کاهش نمود . این کاهش قیمتی به صورت پنج موجی انجام گرفت و باعث افت قیمت  تا محدوده 158 تومان شد .در قیمت 158 تومان  همزمان با خروج اندیکاتور استوکاستیک و  R S I از منطقه اشباع فروش   قیمت هم به روند نزولی پایان داد و شروع به رشد نمود. این رشد قیمت دارای قدرت زیادی بود زیرا توانست خط روندی که در پیش روی قیمت قرار داشت را به راحتی در قیمت 228 تومان بشکند و روند صعودی خود را بالای خط مقاومت تثبیت کند.

پس از ان دوبار قیمت از بالا خط روند رادر قیمت 228 تومان لمس کرد و سپس شروع به رشد نمود وتاقیمت 278 تومان افزایش یافت و در ان محدوده سقفی محکم  بوجود اورد که اکنون نقش مقاومتی مهمی پیداکرده است.

حرکت بوجود امده از قیمت 158 الی 278 درکل تشکیل موج A از الگوی زیگزاگ می باشد  و کاهش پس از ان تا قیمت223 تومان احتمالا موج  B  الگو را تکمیل کرده  است و در این صورت در حال حاضر قیمت در موج C الگو می باشد.

در صورتی که قیمت بتواند سقف  278 تومان را بشکند  فرضیه تشکیل موج C تایید شده و انتظار رشد قیمت را داریم.

در صورت شکست  قیمت 278 تومان در  سقف موج B : اولین مقاومت 294 تومان دومین مقاومت 315 تومان

و در صورت رشد  بیشتر  هدف  قیمت 341 تومان خواهد بود.

همانطور که در شکل نشان داده شده اخرین حرکت قیمت یعنی بازویی که در حال تشکیل موج C می باشد قیمت در موج سوم قرار دارد

venaft

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن