تحلیل تکنیکال ونوین | بانک اقتصاد نوین

185
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ونوین | بانک اقتصاد نوینReviewed by سایت تحلیلها on Jan 31Rating: 4.5تحلیل تکنیکال ونوین | بانک اقتصاد نوینتحلیل تکنیکال ونوین | بانک اقتصاد نوین

تحلیل تکنیکال ونوین | بانک اقتصاد نوین

همانگونه که در نمودار روزانه تغییرات قیمت سهام بانک اقتصاد نوین با نماد ونوین دیده می شود، می توان حرکت قیمت این سهم را طی دوسال گذشته در یک مثلث نزولی مدلکرد که در حال حاضر قیمت توانسته است بالاتر از بال بالای مثلث و یا خط روند دوساله خود معامله شود و در صورتی که بتواند بالاتر از 1900 ریال بسته شود، می توان گفت این مثلث شکسته شده، و در ادامه انتظار رشد بیشتر قیمت سهم را داشت.
مقاومت های سهم در مسیر این رشد 2108 ریال و 2200 ریال می باشد.

نمودار 1 تحلیل تکنیکال ونوین | بانک اقتصاد نوین تصویر تحلیل تکنیکال ونوین


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در منظری دیگر و با دید بلند مدت تر در نمودار هفتگی تکمیل یک الگوی Butterfly را در نمودار می توان دید که پس از آن قیمت سهم شروع به رشد کرده است. با شکسته شدن مقاومت تغییر سطوح این سهم در تراز قیمتی ۱۸۱۷ ریال می توان به رشد آن تا ۲۱۰۸ ریال امیدوار بود.

نمودار 2 تحلیل تکنیکال ونوین | بانک اقتصاد نوین تصویر تحلیل تکنیکال ونوین

نتیجه‌گیری: در صورتی که قیمت سهم بتواند بالاتر از تراز قیمتی 1900 ریال بسته شود می‌توان به رشد آن تا تراز قیمتی 2108 ریال برای هدف اول و همچنین به تراز قیمتی 2200 ریال برای هدف دوم امیدوار بود.

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن