تحلیل تکنیکال ونیکی | سرمایه گذاری ملی ایران

40
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ونیکی | سرمایه گذاری ملی ایرانReviewed by سایت تحلیلها on Oct 18Rating: 5.0تحلیل تکنیکال ونیکی | سرمایه گذاری ملی ایرانتحلیل تکنیکال ونیکی | سرمایه گذاری ملی ایران

تحلیل تکنیکال ونیکی

تحلیل تکنیکال ونیکی | سرمایه گذاری ملی ایران

نمودار ونیکی در تایم فریم هفتگی پس از تکمیل موج ۴صعودی خود در١٠٣٠ریال تغییر روند داده و در یک رالی قیمتی تا محدوده٢١٠٠ریال در قالب موج١ از ۵ رشد کرده است و پس از آن وارد موج ٢ از ۵ شده است وتا محدوده١۴۶٨ریال اصلاح کرده و پس از آن بنظر میرسد موج ٣ صعودی را استارت زده است. در شرایط فعلی سهم در محدوده اشباع فروش قرار گرفته و از نظر قیمتی بعید است محدوده های پایینتری را لمس کند. مهمترین محدوده مقاومتی سهم١٩٢٠-٢١٠٠ ریال است و در صورت عبور توانایی رشد تا محدوده۴٠٠٠ریال در قالب موج را داراست.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن