تحلیل تکنیکال ونیکی | سرمایه گذاری ملی ایران

144
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ونیکی | سرمایه گذاری ملی ایرانReviewed by سایت تحلیلها on Nov 22Rating: 5.0تحلیل تکنیکال ونیکی | سرمایه گذاری ملی ایران تحلیل تکنیکال ونیکی | سرمایه گذاری ملی ایران

تحلیل تکنیکال ونیکی | سرمایه گذاری ملی ایران

شکل تحلیل تکنیکال ونیکی | سرمایه گذاری ملی ایران


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

از نکات قابل توجه وچشمگیر معاملات دیروز میتوان به حجم مبادله 8میلیونی نماد ونیکی اشاره داشت چرا که این سهم در طول یکسال اخیر فقط دوبار این محدوده حجم معاملات را تجربه کرده است و میانگین حجم معاملات یکماه اخیرش نیز حدود 730هزار سهم بوده وبرای همین تحلیل تکنیکال این سهم خالی از لطف نیست.

همانطور که در نمودار مشخص است سهم در نزدیکی حمایت 1320ریال قرار دارد که در گذشته بارها به این قیمت واکنش مثبت نشان داده است،در ضمن از نظر تکنیکالی سهم در انتهای باند بولینگر خود نیز قرار دارد.

کندل تشکیل شده روز آخر نیز میتواند الگوی برگشتی باشد که برای تایید آن نیاز به کندل مثبت امروز است. RSI در محدوده 30   قرار دارد (البته بازار منفی امروز به معنی ورود به منطقه فروش هیجانی است) که خرید در حمایت 1253 ریال را جذابتر میکند.

نمودار تحلیل تکنیکال ونیکی | سرمایه گذاری ملی ایران

از نظر شمارش امواج الیوت نیز نماد در اواخر موج 5 نزولی میباشد که انتهای آن میتواند منطقه حمایتی مشخص شده روی شکل (1230-1260 ریال) باشد.

شناسایی سود در کوتاه مدت درصورت خرید پلکانی روی حمایتهای معروفی شده دور از ذهن نیست.

حمایتهای مهم : 1320-1253-1200 ریال

مقاومتهای مهم : 1430-1480 ریال

منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن