تحلیل تکنیکال ونیکی | شرکت سرمایه گذاری ملی ایران

208
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ونیکی | شرکت سرمایه گذاری ملی ایرانReviewed by سایت تحلیلها on Dec 1Rating: 5.0تحلیل تکنیکال ونیکی | شرکت سرمایه گذاری ملی ایرانتحلیل تکنیکال ونیکی | شرکت سرمایه گذاری ملی ایران

تحلیل تکنیکال ونیکی | شرکت سرمایه گذاری ملی ایران

در نمودار قیمت سهام شرکت سرمایه گذاری ملی ایران با نماد ونیکی، در تایم فریم هفتگی، در هفته‌های اخیر شاهد افت قیمت بوده‌ایم که می‌توان تحرکات نزولی در این نماد را در قالب یک کانال نزولی که در تصویر با رنگ آبی نشان داده شده است، مدل کرد. در هفته‌های جاری اما شاهد نزدیک شدن قیمت به محدوده تبدیل سطح که با خط قرمز رنگ نشان داده شده است، و کف کانال نزولی هستیم که انتظار داریم در این محدوده شاهد واکنش قیمت و مثبت عمل کردن حمایت مذکور باشیم. این تراز، منطبق با کف قیمتی در هفته‌ای است که سقف آن به عنوان محدوده تبدیل سطح مورد توجه بوده است و لذا از اهمیت ثانویه‌ای برخوردار است. رسیدن قیمت به این تراز با تکمیل شدن یک الگوی AB=CD و البته برخورد به حمایت کف ابر کومو همراه است. جمع بندی مطلب فوق اینکه در باند قیمتی 1150-1250 ریال انتظار حمایت شدن قیمت را داریم. اسیلاتور دی‌تی در پارامتر 34 نیز در اشباع فروش قرار دارد اما هنوز کراس مثبت نداشته و لذا انتظار افت بیشتر در قیمت، غیر منطقی نمی‌باشد.

نمودار تحلیل تکنیکال ونیکی | شرکت سرمایه گذاری ملی ایران تصویر تحلیل تکنیکال ونیکی


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار دوم تحلیل تکنیکال ونیکی | شرکت سرمایه گذاری ملی ایران تصویر تحلیل تکنیکال ونیکی

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن