تحلیل تکنیکال وپست | پست بانک ایران

232
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وپست | پست بانک ایرانReviewed by شقایق فرهادی پور on Oct 6Rating:

سهم در انتهای موج 5 نزولی قرار دارد و در حال نوسان است . احتمال شروع روند جدید را در سهم می توان مشاهده کرد . تنگ شدن باند بولینگر خود نشان دهنده آینده ای پرنوسان برای سهم می باشد و در حال حاضر سهم به روی محدوده مقاومتی 1077 تا 1138 ریال در حال نوسان است . با کمی دقت متوجه می شوید رنگ کندل استیک ها مشکی شده است و تعریف کندل مشکی در ابزار XTL یعنی سهم از حالت نزولی خارج شده و منتظر فاز جدیدی از نوسانات است با آبی شدن کندل ها می توان گفت مسیر صعودی جدیدی را شروع کرده است .

تحلیل تکنیکال وپست | پست بانک ایران  تصویر تحلیل تکنیکال وپست | پست بانک ایران


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در شکل زیر نمودار رنکو را مشاهده می کنید که از درصد نوسانات قیمت روزانه تشکیل شده است . بلوک های سیاه رنگ نشان دهنده نزولی بودن سهم و بلوک های سفید رنگ نشان از صعود سهم دارد .

الگوی تشکیل شده در کف نمودار نشان از تغییر روند در مسیر حرکتی سهم است که شروع بلوک سفید در نمودار و ادامه پیشروی آن به استحکام روند می افزاید .

مقاومت پیش روی بلوک سفید 1178 ریال و مقاومت دوم 1260 ریال است . محدوده حمایتی سهم 1035 ریال تا 1045 ریال است و برای سهم بسیار مهم محسوب می شود . در صورت شکستن حمایت فوق ، حمایت بعدی سهم در قیمت 968 ریال قرار دارد . اهداف 1376 ریال و 1577 ریال نیز در بلند مدت دوراز انتظار نیست .

vapost 02 تصویر تحلیل تکنیکال وپست | پست بانک ایران

vapost 03 تصویر تحلیل تکنیکال وپست | پست بانک ایران

منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

 

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن