تحلیل تکنیکال وگستر | گسترش سرمایه گذاری ایرانیان

46
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وگستر | گسترش سرمایه گذاری ایرانیانReviewed by سایت تحلیلها on Dec 31Rating: 4.5تحلیل تکنیکال وگستر | گسترش سرمایه گذاری ایرانیانتحلیل تکنیکال وگستر | گسترش سرمایه گذاری ایرانیان

تحلیل تکنیکال وگستر

تحلیل تکنیکال وگستر | گسترش سرمایه گذاری ایرانیان

در بازه زمانی کوتاه مدت سهم درون کانال نزولی مشکی رنگ در حال حرکت است و اخیرا به سقف کانال نزولی و محل تراکم خطوط فیبوناچی مقاومتی در محدوده 175 تا 180 نزدیک شده است.
چندی پیش در محدوده کف کانال نزولی هر 3 اسیلاتور RSI و stochastic و MACD سیگنال ورود از خود صادر کرده اند ولی فعلا قیمت سهم به محدوده مقاومتی نزدیک شده باید احتیاط کرد.اسیلاتور RSI با محدوده مقاومتی 50 نزدیک شده است و در اسیلاتور MACD در پایین مرز صفر شاهد کاهش ارتفاع میله ها و عبور از خط میانگین به سمت بالا هستیم که سیگنال مناسبی برای سهم است.
در مجموع به سهامداران توصیه میشود با احتیاط بیشتری عمل کنند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نقاط حمایت: 150 – 130 – 115 تومان
نقاط مقاومت: 175 – 205 – 235 تومان

منبع: شرکت کارگزاری ارگ هومن
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن