تحلیل تکنیکال پارسان و محدوه مقاومتی پیش رو

437
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال پارسان و محدوه مقاومتی پیش روReviewed by عليرضا حاجيان on Dec 25Rating:

تحلیل تکنیکال پارسان :

در بررسی این سهم شاهد قرارگیری در کانال نزول هستیم.سهم از MDLine برگشته و اکنون در مسیر مقاومت دینامیکی خود در 705 تومان میباشد.باتوجه به رسیدن RVI به محدوده اشباع و همچنین نزدیک شدن RSI به سطح مقاومتی امکان فشار فروش در باند 690 تا 707 تومان وجود دارد.ورود در این مرز توجیهی ندارد و درصورت فشار فروش و اصلاح سهم تا 610 تومان شاهد ریزش خواهیم بود.

برای عبور از مرز 707 تومان سهم به حمایت و افزایش رشد شارپی در 1 ساعت پایانی معاملات نیاز دارد.در صورت عبور هدف بعدی 775 تومان میباشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

تحلیل تکنیکال پارسان

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیگزارش امروز بازار بورس
نوشته بعدینظر کارشناسان در مورد | فاذر | ونفت | کاذر | حسینا | حخزر | شپمچا | شپلی |
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن