تحلیل تکنیکال |پاکشو| و انتظار بازدهی 15 درصدی

658
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال |پاكشو| و انتظار بازدهی 15 درصدی Reviewed by فرزاد عباس زاده on Nov 17Rating:

 

 تحلیل تکنیکال گروه صنعتی پاکشو با نماد پاکشو

با سلام خدمت بزرگواران


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

وضعیت 

گروه صنعتی پاکشو با نماد پاکشو تحت بررسی ست.نماد در تایم روزانه در یک روند نزولی در حال حرکت است.در خصوص گذشته ی سهم می توان این گونه اذعان داشت که سهم پس از عرضه ی موفقی که به ثبت رساند شروع به اصلاح کرد.افت قیمتی پاکشو از بعد زمان در حدود 40 روز به ثبت رسید و در دوبرابر همین زمان این افت تبدیل به روند فرسایشی و حرکات نوسان گونه شد.این رفتار و هیجان را می توان با توجه به محدود شدن قیمت در 940 تا 840 به دلیل توافق خریدار و فروشنده بر روی عدم ریزش بیشتر تلقی کرد.

با این تفاسیر در زمان رشد بازار در هفته های اخیر شاهد شکست محدوده ی 940 به عنوان سقف کانال مستطیل مانند بودیم که بر اساس عمق این کانال تارگت حوالی 1020 تومان منطبق با نسبت 100% فیبوناچی آلترناتیو لمس شد.نا گفته نماند که 1020 منطبق با سقف کانال نزولی غالب نیز می باشد که عکس العمل قیمت به این خط روند نزولی با دایره های رنگی مشخص شده است.

وضعیت اسیلاتور RSI نیز گواه مطالب بالاست.

در خصوص موج شماری فعلا نظر قطعی از طرف شخص بنده اظهار نمی کنیم.

پاکشو

 

نتیجه گیری :

با مفروضاتی که عنوان شد انتظار داریم سهم در میان مدت یک بازدهی 15 درصدی را به بازار بدهکار شود.این مهم را در صورت شکست 1050 تومان با حجم مناسب برآورد می کنیم.حد ضرر تحلیل نیز 930 عنوان می گردد.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن