تحلیل تکنیکال پاکشو کف قیمتی را نشان میدهد

932
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال پاکشو کف قیمتی را نشان میدهد Reviewed by سعید اشتری on Dec 1Rating:

با سلام خدمت همه شما عزیزان تحلیل امروز را در فضایی ارامتر می نویسم چون با این که بازاری مثبت نداشتیم ولی جو منفی چندانی با صف های فروش هم به چشم نمیخورد و صف های سنگینی که در روز چهار شنبه در سهم ها دیده می شد امروز جمع شدند مثل بانک صادرات  ویا ایران خودرو و ……..

دوستان در این چند روز در باره سهم پاکشو بسیار سوال پرسیدند و به خاطر همین تصمیم گرفتم سهم پاکشو را دوباره بنویسم و بروزرسانی کنم (تحلیل تکنیکال قبلی پاکشو را میتوانید اینجا بخوانید )

تحلیل تکنیکال پاکشو (گروه صنعتی پاکشو) :


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در نمودار هفتگی در شکل شماره یک در پایین نمودار اندیکاتور مک دی را می بینید که روند صعودی دارد که نشانه خیلی خوبی از رشد قیمت  می باشد و کندل  شمعی را نیز می بینید که امروز به قیمت ۸۵۰ تومان رسید  که در نزدیکی کف تاریخی قیمت در محدوده ۸۳۰ تومان می باشد  مک دی هفتگی نیز صعودی است  صعودی بودن مک دی در بازه زمانی هفتگی  نگرانی را از بابت ریزش زیاد قیمت بر طرف می کند.

 

هفتگی پاکشو

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

bashgah-banner

4 نظرها

نطر گذاشتن