تحلیل تکنیکال پترول و محدوده مهم مقاومتی (بروزرسانی تحلیل 18-9-1393)

1155
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال پترول و محدوده مهم مقاومتی (بروزرسانی تحلیل 18-9-1393)Reviewed by ارش حکمت on Dec 23Rating:

سخنی با دوستان خوبمون :

بنا به در خواست دوستان خوبم در سایت تحلیلها،تحلیل هایی که بر روی سایت قرار گرفته یا قرار خواهد گرفت ،پس از معرفی محدوده خرید ، محدوده فروش یا مناطق مهم مقاومتی که پیش روی قیمت سهم پیشنهادی قرار گرفته است را با بروزرسانی تحلیل گذشته،خدمت دوستانی که با تحلیل قبلی اقدام به خرید کرده بودند اعلام می کنیم تا بتوانند از حداکثر سودی که مد نظر کارشناسان سایت تحلیلها می باشد را کسب کنند . در چند تحلیل به صورت ازمایشی این بروزرسانی انجام شد که بازتاب خوبی از طرف کاربران داشت و بر ان شدیم تا این روند به طور کامل در مورد تمام تحلیل ها ادامه یابد ، امید است که موجب رضایت تمامی اعضا خانواده تحلیلها شود. منتظر نظرات خوبتون در جهت بهبود خدمات رسانی به شما دوستان عزیزم هستم.

                                                                                                                                                                                                                                                                       آرش حکمت – مدیر محتوای سایت تحلیلها


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال پترول :

 پترول همانطور که انتظار داشتیم رفتار کرد و پس از رسیدن به سطح حمایتی  2300 تا 2400 ریال  برای سرمایه گذاران فرصت خرید داد و به سمت هدف اول یعنی 2610 تا 2680 ریال حرکت کرد.

دوستانی که با تحلیل تکنیکال پترول در تاریخ 18-9-93 اقدام به خرید کرده بودند به نکات زیر توجه کنند :

بررسی شرایط جدید قیمت می پردازیم :

روند بلند مدت :

دو نکته در نمودار هفتگی پترول وجود دارد :

نکته مثبت : همانطور که در نمودار هفتگی دیده می شود قیمت در یک کانال صعودی بلند مدت در حال نوسان است که در طی معاملات هفته جاری در محدوده کف کانال قرار گرفته است و با مثبت شدن جو بازار مورد توجه و حمایت قرار گرفت و در صورت شکست مقاومت 2710 ریال به سمت سقف کانال حرکت می کند. لازم به ذکر است پس از برخورد قیمت به سقف کانال در  2520 ریال از سال گذشته تا هم اکنون قیمت در یک کانال افقی به سمت کف کانال در حرکت بوده است که اگر این کانال افقی را به دو قسمت بالایی و پایینی تقسیم کنیم ،رفتن قیمت از قسمت پایینی به قسمت بالایی در آبانماه سال جاری احتمال شکست سقف کانال افقی و به طبع ان حرکت به سمت سقف کانال صعودی بلند مدت را افزایش داده است . البته این اتفاق منوط به افزایش هیجان خرید و مثبت باقی ماندن جو بازار می باشد .

نمودار هفتگی پترول

قرار گرفتن قیمت بالای اجزای ایچیموکو در نمودار هفتگی هم مثبت ارزیابی می شود و نشان از صعودی بودن روند دارد.

pet4

خبر بنیادی مثبتی که طی روزهای اخیر از پترول منتشر شده است این است که یکی از زیرمجوعه هایش تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد و این نیز پتانسیل برای رشد قیمت را نشان می دهد .

 

و اما نکته منفی : برای شرح این نکته ابتدا به اندیکاتورهای MFI  و MACD  نگاه می کنیم:

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

 

همیشه به یاد داشته باشید که : معامله گر خوب ، معامله گر با نظم و انضباط است .

(موفق و پیروز باشید )

 

 

bashgah-banner nokhbegan-start

1 نظر

نطر گذاشتن