تحلیل تکنیکال پترول | گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان

153
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال پترول | گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیانReviewed by سایت تحلیلها on Dec 1Rating: 5.0تحلیل تکنیکال پترول | گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیانتحلیل تکنیکال پترول | گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان

تحلیل تکنیکال پترول | گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان

در نمودار قیمت سهام شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان با نماد معاملاتی پترول، در تایم فریم هفتگی و نمای بلند مدت، در 22 ماه گذشته شاهد نوسان قیمت در یک فاز کاملاً اصلاحی هستیم که می‌توان آن را در یک ساختار نزولی، کانالیزه نمود. در 5 ماه گذشته اما با رسیدن قیمت به کف کانال نزولی منطبق با تراز 100 فیبوناچی اکسپنشن و 50 فیبوناچی اصلاحی، شاهد واکنش مثبت قیمت و عدم تمایل به افت بیشتر در قیمت بودیم. این ساختار اصلاحی را در نمای بلند مدت می‌توان به عنوان موج 4 الیوتی شماره گذاری نمود که در مسیر رشد، با برخورد به اولین سطح مقاومتی در 1775 ریال متوقف شده و در حال حرکت بدون جهت است. لذا موج 4 را در صورتی می‌توان خاتمه یافته دانست که قیمت بتواند در تایم هفتگی از این سطح مقاومتی عبور نماید که در این صورت، نزدیک ترین تارگت قیمت در سقف تاریخی قیمت قرار دارد. اما مهم‌ترین سطح حمایتی پیش رو که با مستطیل سبز رنگ نشان داده شده است، در کف کانال نزولی و در تراز 1200-1250 ریال قرار دارد. لذا ورود بر روی این تراز حمایتی با پذیرش ریسک می‌تواند گزینه مورد نظر معامله گران باشد. از سوی دیگر، در صورت شکسته شدن کف کانال نزولی، مهم‌ترین تراز حمایتی قیمت در 1025 ریال واقع شده است. باید به این نکته توجه نمود که مستطیل های رسم شده، نشان دهنده زمان متناظر برای پیشروی قیمت از کف کانال هستند و به نظر می‌رسد فرصت بهینه برای رشد، تا اواسط ژانویه 2016 می‌باشد.

نمودار تحلیل تکنیکال پترول | گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن