تحلیل تکنیکال پردیس | سرمایه گذاری پردیس

40
telegram nokhbegan-start

تحلیل تکنیکال پردیس | سرمایه گذاری پردیس

با توجه به ساختار نمودار در تایم فریم روزانه سرمایه گذاری پردیس با نماد معاملاتی پردیس، از محدوده ۱۴۰۰ ریال در ااواسط اسفند ۹۲، با افزایش عرضه در بازار قیمت آهنگ کاهشی به خود گرفت که تا محدوده ۶۶۰ ریال در اواسط آذر ۹۴ شاهد افت قیمت در نماد پردیس بودیم. پس از رسیدن قیمت به این سطح و با هیجان خرید از سوی سرمایه گذاران رفته رفته شاهد برگشت قیمت در این نماد بودیم که با اقبال خریداران زمینه رشد قیمت تا محدوده ۱۰۲۰ ریال فراهم شد.از اواسط بهمن ۹۴ تا کنون قیمت در یک الگوی مثلث متقارن در نوسان است که با برخورد قیمت، از سقف کانال شاهد برگشت قیمت هستیم. با توجه به این وضعیت انتظار داریم در صورت شکست سقف الگو در محدوده ۱۰۰۰ ریال و تثبیت حداقل دو روز بالای این سطح، شاهد رشد قیمت تا محدوده ۱۱۰۰ ریال و ۱۲۵۰ ریال باشیم. شکست احتمالی ضلع پایین الگو در محدوده ۹۰۰ ریال، تحلیل فوق را با چالش مواجه خواهد نمود. به سرمایه گذاران پیشنهاد می شود قبل از معامله خرید وضعیت شرکت را مورد بررسی دقیق قرار دهند.

نمودار تحلیل تکنیکال پردیس | سرمایه گذاری پردیسنتیجه‌گیری: به سرمایه گذاران پیشنهاد می‌شود با شکست محدوده 1000 ریال اقدام به خرید نمایند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن