telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال پردیس و انتظار بازدهی 15 درصدی Reviewed by رضا حسین زاده on Nov 21Rating:

تحلیل تکنیکال شرکت سرمایه گذاری پردیس با نماد پردیس :

با سلام خدمت کاربران عزیز تحلیلها

ابتدا سخنی کوتاه با دوستان عزیز:


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

این روزها با توجه نزدیک شدن به 3آذر بازار محتاط تر شده و طی یک هفته ی اخیر به دلیل ریسک گریزی تعدادی از سهامداران حقیقی و همچنان حقوقی ها فشار فروش سنگینی رو تو اکثر نمادها شاهد بودیم که منجر به اصلاح قیمتی سهام شد. از لحاظ تکنیکالی بسیار از نمادها به محدوده ی خوب خرید رسیده اند ولی احتمالا تا مخابره نشدن خبری امیدوار کننده از مذاکرات شاهد ادامه ی عرضه ها خواهیم بود و خرید در روزهای ابتدایی هفته ی پیش رو ریسک خاص خودش رو خواهد داشت و کسانی که ریسک پذیری بالایی دارند قصد خرید دارند خرید خود را به دو قسمت تقسیم کنند تا در صورت افت قیمت بتوانند میانگین خرید خود را پایین بیاورند.

یکی از سهامی که ریسک کمتری را برای خرید دارا میباشد سهم پردیس میباشد که فاصله ی کمی با کف خود در 100 تومان دارد و تو این یکی دو ماه اخیر که اکثر سهام رشد خوبی داشتند از قافله عقب ماند .
پردیس پس از پایان اصلاح در 101 تومان شروع به رشد قیمت نموده ولی در دو مرحله از عهده ی 129 که فیبوی بازگشتی 38.2 سهم میباشد بر نیامده و تن به اصلاح کوتاه مدت داده است . برای میان مدت میتوان یک خط روند صعودی برای پردیس در نظر گرفت که قیمت بسیار نزدیک به آن میباشد
همچنین rsi نیز به حمایت خودش رسیده است

نمودار روزانه بکام تصویر پردیس

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

و اما برای کوتاه مدت میتوان کانال فرضی صعودی در نظر گرفت که سهم پس از رسیدن به سقف و با یک واگرایی منفی کوچک در قیمت و RSI ، تن به اصلاح داده و بسیار نزدیک شده به کف کانال صعودی که همزمان شده با ناحیه همگرایی دو تراز بازگشتی فیبوناتچی حوالی 115 تومان.

کانال صعودی بکام تصویر پردیس

نتیجه گیری :

با توجه به موارد اشاره شده خرید سهم از محدوده ی 115 تومان با اهداف 136 و 150 و مقاومت 130 میتواند جذاب باشد
کسانی که با ریسک کمتری کار میکنند منتظر شکست 130 تومان بمانند.
حد ضرر سهم برای میان مدتیها 100 تومان میباشد و 108 تومان حد ضرر کوتاه مدتیها میباشد.

/groups_member]

bashgah-banner

1 نظر

نطر گذاشتن