تحلیل تکنیکال پلاسک | پلاسکوکار

229
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال پلاسک | پلاسکوکارReviewed by سایت تحلیلها on Nov 30Rating: 5.0تحلیل تکنیکال پلاسک | پلاسکوکارتحلیل تکنیکال پلاسک | پلاسکوکار

تحلیل تکنیکال پلاسک | پلاسکوکار

با توجه به ساختار نمودار در تایم روزانه، از اوایل آذر 93 قیمت در یک ساختار کانال نزولی در نوسان است که با اقبال خریداران شاهد برگشت قیمت از کف کانال نزولی در محدوده 1000 ریال هستیم. در معاملات روز پایانی هفته گذشته بیش از 8 میلیون برگه سهم در این نماد مورد معامله قرار گرفت و با این افزایش حجم معاملات شاهد شکست منطقه تبدیل سطح در محدوده 1150 ریال بودیم. با توجه به این وضعیت در قیمت‌های فعلی می‌توان وارد معامله خرید با تارگت مرحله اول در سقف کانال در محدوده 1300 ریال شدو هدف بعدی در صورت شکست سقف کانال محدوده 1400 و 1600 ریال خواهد بود. مادامی که کف کانال در محدوده 1000 ریال شکسته نشود، تحلیل ارائه شده معتبر خواهد بود و می‌توان به رشد قیمت در بازه میان مدت خوشبین بود.

نمودار تحلیل تکنیکال پلاسک | پلاسکوکار


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن