تحلیل تکنیکال چافست | افست

102
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال چافست | افستReviewed by سایت تحلیلها on Jun 1Rating: 4.5تحلیل تکنیکال چافست | افستتحلیل تکنیکال چافست | افست

تحلیل تکنیکال چافست

تحلیل تکنیکال چافست | افست تصویر تحلیل تکنیکال چافست

در نمودار تکنیکال افست شاهد حرکت سهم در کانال صعودی میان مدت هستیم که شیب کانال حرکتی سهم بسیار مناسب می باشد. سهم پس از یک رشد قیمتی مطلوب از محدوده 385 تومان تا قیمت های 660 تومان با سقف این کانال برخورد می کند و روند اصلاحی به خود می گیرد. افست در صورت ادامه اصلاح با شیب فعلی در محدوده قیمتی 550-553 تومان بار دیگر با کف کانال برخورد خواهد کرد. که موقعیت خرید کم ریسکی را فراهم نماید.
در rsi نیز شاهد رسیدن سهم به محدوده حمایتی می باشیم.
همچنین پس از رسم خطوط اصلاحی فیبوناچی، سهم در قیمت 551 تومان با سطح 38% اصلاح برخورد می کند که به نوعی نشان دهنده حمایت دیگر این محدوه در سهم می باشد.
معامله گران کوتاه مدتی نیز می توانند خروج سهم از کف این کانال یعنی تثبیت قیمتی به زیر 548 تومان را به عنوان حد ضرر خود لحاظ نماید.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری خبرگان سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن