تحلیل تکنیکال چکاوه و سطوح حمایتی

1167
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال چکاوه و سطوح حمایتیReviewed by فرزاد عباس زاده on Dec 6Rating:

تحلیل تکنیکال صنایع‌کاغذسازی‌کاوه‌ (چکاوه) :

سلام بر دوستان

امروز وضعیت کاغذ کاوه را مد نظر قرار خواهیم داد.طبق معمول از داده های تعدیلی نسبت به افزایش سرمایه و سود و البته نمای لگاریتمی استفده کردیم.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سهم در قالب کلی در یک وضعیت صعودی در حال حرکت است.وضعیت اخیر (یک سال) حکایت از وجود یک رالی صعودی دیگر دارد.بر اساس شمارش مطابق قواعد الیوت این انتظار تحت موج 5 قرار است محقق گردد.موج 3 این حرکت حدود 186 روز کاری به طول انجامید و بازدهی 899% را به نمایش گذاشت.پس از آن تا به اینجای کار در حال گذران موج اصلاحی چهارم هستیم که  با افت 48 درصدی در طی 78 روز همچنان برقرار است.

بنابر وجود حمایت های نسبی در دامنه ی 1700 تا 2000 تومان انتظار ما با توجه به وجود پتانسیل های برگشتی در اسیلاتور های روند نما مانند DT و وجود شاخص قدرت نسبی روند در منطقه ی اشباع از فروش هیجانی،آرام گرفتن سهم در همین مناطق و عدم افت بیشتر است.لذا شروع حرکت صعودی برای این سهم با تارگت 30% دور از ذهن نخواهد بود.

 

تحلیل تکنیکال صنایع‌کاغذسازی‌کاوه‌ (چکاوه) :

 

نتیجه گیری :

برای دوستانی که سهم را دارند نگهداری و برای عزیزانی که وارد نشده اند پیشنهاد خرید پله ای را در روزهای منفی بازار دارم.حد ضرر این تحلیل 1700 بوده و اولین مقاومت نیز 2180 معرفی می گردد.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن